Arçelik Buzdolabı E4 Hatası

Buzdolapları özellikle son günlerde evde bulunmamızdan ötürü içerisinde sürekli besin sirkülasyonunun döndüğü ve besinlerimizi muhafaza ettiğimiz oldukça önemli beyaz eşyalar olarak hayatımızda önem arz etmektedir. Buzdolabı markaları arasında oldukça ünlü olan ve yerli markalarımız arasında olan Arçelik buzdolabınızın ısıtıcı (rezistans) parçası sorunlu ise ekranda E4 hatası görürsünüz.

Arçelik Buzdolabı E4 Hatası

Bu durumda buzdolabının çalışmaması söz konusu olacağından duruma müdahale edilmesi gerekir. Arçelik buzdolabı e4 hatası için rezistans değişimi yapılması gerekmektedir. Rezistans arızasından emin olabilmek için ölçü aleti ile rezistans ölçülebilir. Kısa devre olan rezistans direkt olarak değiştirilmeli. Arçelik buzdolabı e4 hatası için en yakın teknik destek veren ekipten teknik destek almanız önerilmektedir.

Arçelik buzdolabında E4 arıza kodunun görülmesi halinde rezistans parçasının arızalı olduğu anlaşıldığından bu durumda özellikle kullanıcılar tarafından duruma müdahale edilmesi risk oluşturabileceğinden yukarıda da bahsedildiği gibi müdahalenin yapılmaması gerekir.

Parçanın değiştirilmesi gerektiğinden daha fazla beklemeden profesyonel yardım talep edebilirsiniz. Teknik destek tarafından rezistans değişimi sağlandığında probleminiz çözülmüş olacaktır.

TIKLA SERVİSİ ARA