İstanbul Airfel Tamir Servisi

Bir ekip düşünün. Kendini bu sektöre adapte etmeyi başarmış ve her geçen gün daha kusursuz bir çalışma ile sizlere daha kaliteli işler sunuyor ve deneyimlerini sizinle paylaşmayı tercih ediyor. Bu işin eğitimini alan insanları seviyor ve bu insanlara gerçek manada saygı duyuyoruz. Personel kadromuzda bu işin eğitimini almayan deneyimsiz insanlara yer yok! Kendini geliştiren ve her daim gelişime açık olan özel isimler ve insanlar ile birlikte Özel Airfel Servis olarak bu sektöre damga vurmaya devam ediyor ve yaptığımız işlerin kalitesini de her geçen gün biraz daha yükseltiyoruz. Kombileriniz belki de yaşam alanlarınızdaki en değerli ve en özel ürünlerden bir tanesi ve bizler de bu özel ürünlere hak ettikleri değeri en iyi şekilde veriyoruz.

Özel servis sektöründe ve böylesine kalabalık bir şehirde hızlı olmak ve daha da önemlisi aynı gün servis hizmeti sunabiliyor olmak gerçekten kolay bir iş değil! Beklentileriniz elbette yüksek ancak bu beklentilere yanıt verecek firma sayısı gerçekten az! Bizler bunu yapabilmek adına sektöre adım attık ve eksikleri kapatabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kombilerinizi aynı gün teslim alıyor ve eğer mümkün olursa aynı gün teslim etmeye gayret gösteriyoruz. Sektörde 10 yıllık bir geçmişe sahibiz ve geçmişten aldığımız gücü gelecekte de en iyi şekilde kullanmaya gayret ediyoruz.

Airfel Servis Beylikdüzü – 444 78 56

Maddi anlamda da sıkıntı yaşamanızı istemiyoruz ve bu anlamda fiyatlarımızda bariz bir şekilde indirime gitmeyi tercih ediyoruz. İnsanlar bizi bu yüzden seviyor ve tercih ediyor. Her bütçeye hitap eden uygun rakamlarımız ile birlikte taleplerinize en doğru şekilde yanıt veriyor ve memnuniyetinizi kazanıyoruz.

TIKLA SERVİSİ ARA