Kadıköy Özel ECA Servis Hizmeti

Termosifon, evlerdeki odun, kömür ve elektrikle ısıtılan basınçsız banyo su ısıtıcı kazanlarının yerini alan pratik ve güvenilir bir ısıtıcıdır. Önceleri kazanlar yakılacak suyun ısınması beklenecekti ve banyo kömür ve odun pisliği olacaktı. Gelişen teknoloji ile artık bu zahmetli ve zaman alan bu ısıtıcı yönteminin çaresi bulundu. Eca markası da bizleri kalitesiyle buluşturarak su ısıtmayı sorun etmekten çıkardı. Eca diğer tüm kaliteli ürünleri gibi termosifonda da en iyi hizmeti sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve güvenilir ürünleri ile herkesin ilk tercihi haline gelmiştir.

Özel Kadıköy ECA Servis Merkezi

Eca termosifonları her zaman en iyi ve en kısa zaman da sıcak su imkanı sunmaktadır. Eca termosifonlar yaşamınızın vazgeçilmezidir. Evlerimizde banyo ve mutfaklarda ihtiyacımız olan sıcak suyu sunmaktadır. Eca termosifonları emniyet sistemleri ile daha güvenilirdir. Aşırı ısınmayı ve basınçtan patlamaları önleyen emniyet sistemleri ile tehlikeleri ortadan kaldırıyor.

Eca termosifonları da zaman zaman bakım ve tamire ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu gibi durumlar da en kaliteli hizmeti ECA Servis olarak vermekteyiz. Özel servisimiz en iyi bakım ve onarım hizmetini garantili bir şekilde sunuyor. Eca özel servisimiz gezici mobil ekipleri ile bizleri aradığınızda en kısa zaman da adresinizde oluyorlar. Ayrıca yetkili servislerdeki gibi bakım ve onarım çok uzun zaman sürmüyor. Ve değişim yapılan parçanızda da 1 yıl parça garantisi sunuyoruz. Bize ulaşmak için numaramız 444 7 856’dır.

TIKLA SERVİSİ ARA