Rowenta Teknik Servisi Avcılar’da Hizmetinizde

Rowenta elektrik süpürgesinde en fazla tercih edilen markalar arasında bulunuyor. Dayanıklı ve kaliteli ürünlere sahip olması nedeniyle ev hanımlarının tercihleri arasında bulunan Rowenta uzun süreli kullanımda bile beklenen performansı sunuyor.

Rowenta marka elektrik süpürgelerinde karşınıza çıkacak arızalarda yanınızda olacak Rowenta Teknik Servis bu sürecinin en kolay hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Evin en fazla kullanılan cihazları arasında bulunduğundan dolayı fazla zaman kaybetmeden soruna çözüm aranması gerekir. Aksi halde temizlik rutinin aksaması ve çeşitli sorunların ortaya çıkması söz konusu bir hale gelebilir. Bu sürecin tüm zorluğunu alacak Rowenta Servisi büyük ve küçük çaplı her türlü arızaya karşı garantili olarak çözüm sağlamaktadır. Servisten destek almak için tek yapılması gereken şey ise dilediğiniz her an 444 78 56 numarasından servis talebinde bulunmaktır.

Öte yandan uzun süreli kullanılan elektrik süpürgelerinin de bakıma ihtiyaç duyduğu bilinen durumlar arasındadır. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların daha uzun süreli olarak kullanılması mümkün bir hale gelir. Ayrıca çeşitli performans sorunları da elektrik süpürgesinin bakımı yapıldığı takdirde ortadan kalkmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar tarafından bu sürece önem verilmesi yerinde olacaktır.

Rowenta Servis Avcılar deneyimli ekibi ve tecrübesiyle elektrik süpürgesi bakım işlemlerinde beklediğiniz sonucu almanıza aracı olur. Ayrıca onarım işlemlerini onay verdiğiniz takdirde başlayacağını belirtmek gerekir. Parça değişimi ve cihaz onarımı müşteriden alınan onaydan sonra yapılmaktadır.

SERVİS ÇAĞIR